CLOSE
Back To Top

CONCEPT M to autorska pracownia projektowania wnętrz.  Pracownię założyła – mgr sztuki Maria Romaniuk (Sońska).  Obdarzona przez naturę wrażliwością na piękno i sztukę, konsekwentnie wybierała taką drogę edukacyjną, która w przyszłości miała umożliwić jej wykorzystanie talentu i pasji w pracy zawodowej.  Pierwsze kroki skierowała więc do gimnazjum  i liceum w Państwowej Szkole Sztuk Pięknych w Rzeszowie, następnie została absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Tytuł magistra sztuki – dyplomowanego architekta wnętrz  zdobyła  na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

 

Pasja i rzetelne wykształcenie oraz dążenie do realizacji planów zawodowych, zaowocowało współpracą z architektami i projektantami wnętrz. Zdobyte doświadczenie umożliwiło otwarcie własnej autorskiej pracowni projektowania wnętrz.  I właśnie te wymienione elementy pozwoliły  nie tylko spełniać swoje marzenia i realizować zamierzenia ale przede wszystkim dały i dają ogromną satysfakcję wynikającą z zadowolenia klientów pracowni.

 

Potrzeby i oczekiwania klientów są dla nas najważniejsze. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby każdy projekt nie tylko odpowiadał wymaganiom klienta ale sprawił, że wnętrze, z którego będzie korzystał przyniesie mu spokój, radość i ogromną satysfakcję. Zainspirowani potrzebą klienta, wykorzystujemy nasze zdolności i umiejętności oraz indywidualny podejście do każdego projektu, kreujemy  jedyne i niepowtarzalne wnętrza.